KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10673141
nr 1067 3141
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 81/200signerad, -70, motivet: 17x56
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2016
kl 20:56:38
7/11 19:00:09
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén